news audio audiovideo
 


 
Untitled Document

Ponieważ od jakiegoś czasu zdaża mi się bardziej lub mniej regularnie 'występować' w różnych sytuacjach z występami 'na żywo', postanowiłem dodać na stronie dział z informacjami na temat takich sytuacji. Na pierwszy ogień:

VJ

Najbardziej aktualną listę imprez, na których robiłem wizualizacje, czyli wideo na żywo, znajduje się w dziale imprezy na serwisie Tripzone.org, dodatkowe informacje na temat niektórych z tych imprez można znaleźć także na stronie Divii, natomiast nformacje na temat dawniejszych imprez, kiedy zaczynałem działalność, na stronie ForceFeedback VJ Crew. Informacje na temat imprez komercyjnych znajdują się natomiast na podstronie work

MUZYKA / LIVEACT

Moje występy muzyczne odbywają się najczęściej w ramach formacji Z^2 (zetkwadrat) wraz z Markiem Zygmuntem oraz zaproszonymi gośćmi. Więcej informacji na temat projektu na stronie mojej oraz Marka Zygmunta. Mam nadzieję że wkrótce uda nam się zebrać i opublikować listę w wępów na stronie projektu.
Przez ostatni rok intensywnie też ćwiczyliśmy liveacty z Oskarem G, zapraszam do ściągnięcia dema liveaktów, a dla chętnych także innych nagrań.

W zasadzie każdy występ który wykonaliśmy był całkowicie improwizowany, niekiedy spotykaliśmy się wcześniej z raz, żeby chwilę poszukać wspólnych dzwięków, ale nie było nigdy mowy o odgrywaniu kompozycji na zasadzie 'play'. Muzyka rozwija się więc raczej powoli, ale każde nasze granie jest niepowtarzalne ;-)

A/V LIVEACT

Od mniej więcej roku przygotowuję się do uruchomienia projektu A/V w którym audio i video byłyby zgrane w 100%, sterowane z tych samych urządzeń. Technika w zasadzie już powstała, czekam jeszcze na jedno ciekawe urządzenie do przetwarzania MIDI, i zaczynam próby.
Jako projekt A/V należałoby też traktować 'KOLEJ' -projekt Marka Zygmunta i mój w ramach formacji Z^2.

Odbyliśmy także jednen 'testowy' występ z OskaremG, Divią i Kinetofonem, w którym synchronizowaliśmy wizuale do muzyki.

GALERIE I INNE POKAZY

Pojawiam się także czasami osobiście w miejscach gdzie pokazywane są moje prace. Kiedyś były to pokazy kina OFFowego, później podczas akcji Marka Zygmunta i nie tylko w Galerii Spiż 7 w Gdańsku, Galerii Bałtyckiej w Pucku, jeszcze później w Toruniu demosntrowałem VLOGa, a ostatnio podczas Bałtyckiego Festiwalu Nauk, gdzie demonstrowałem sprzężenia zwrotne.

 

 


 
  2D Guestbook::2DGB   (cc) 1982 1986 1998 2000-2019 2020 2021 2022 by zambari@gmail.com  
  

Creative Commons License